Uşak İlk Defa ‘Oyun Birlikte, Hayat Birlikte!’ dedi…

Farkındalık yılımıza iddialı başladık…  Yerel yönetimler ile sürdürdüğümüz iş birliklerine Uşak Belediyesi’ni de eklemenin gururunu yaşıyoruz.

Özel ve partner sporcularımız 4 Ekim 2018 Perşembe Günü Uşak’ın kalbi, Atapark’ta buluştu. Manisa ve Afyon’dan gelen 200 özel ve partner sporcumuz şenlik kapsamında karma basketbol, karma bocce, eğlenceli atletizm branşlarının yanısıra sosyal falliyetlerle de eğlenceli bir gün yaşadı. Belediye Başkanı Sayın Nurullah Cahan’ın katılımıyla açılışını gerçekleştirdiğimiz şenlikte özel sporcularımız sahalarda tüm izleyicilere cesaretin, dostluğun ve başarının en güzel örneklerini sergiledi.

Uşak Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Uşak Belediyesi & Özel Olimpiyatlar Türkiye Şenliği’nde halk da özel ve partner sporcularımızı yalnız bırakmadı. Katılımcılarla birlikte 600 kişiye ulaştığımız oyunlar sonunda, tüm sporcularımız madalyalarını gururla göğüslerine taktı.

Özel sporcularımız ve biz Uşak’ı çok sevdik. Seneye daha büyük, daha coşkulu bir etkinlikte buluşmak için sözleştik.Uşak Belediyesi’ne bu sıcak ev sahiplikleri için teşekkür ediyoruz. Uşak Üniversitesi’nden destek olan tüm gönüllülerimize kucak dolusu sevgilerimizi iletiyoruz. Oyun da hayat da sizlerle daha renkli ve daha güzel…