Özel Olimpiyatlar Türkiye’nin Ana Sponsoru Toyota Oldu

Özel Olimpiyatlar Türkiye’nin Ana Sponsoru olan Toyota, 2023 Berlin Dünya Yaz Oyunları’na gidecek özel sporcular için tanıtım videosu yayınladı.
“Mobilsen Özgürsün”” mottosu ve “İmkansız Yok” sloganıyla herkesin özgürce hareket ettiği bir dünya gerçekleştirmeyi hedefleyen Toyota, Berlin’e gidecek özel sporcuları tanıtan bir video yayınladı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda yayınlanan videoda, özel sporcuların ilham veren hikayelerini, yapamazsın diyenlere inat en yükseği hedeflediklerini vurgulayan mesajlar verildi.
Özel sporcular yer aldıkları videoda, sporun gücüyle imkansıza meydan okuyarak, engelleri aşmanın mümkün olduğunun altını çizdiler. Berlin Yaz Olimpiyatları’nda hedefe odaklanan özel sporcular her geçen gün kendilerini geliştirerek başarıya ulaşmanın heyecanını yansıttılar.

Özel Olimpiyatlar Türkiye’nin Ana Sponsoru olan Toyota, Berlin Yaz Olimpiyatları yolunda imkansızı başarma hikayelerine destek olacak.
17-25 Haziran’da Berlin’de yapılacak Dünya Yaz Oyunları’nda Atletizm, Yüzme, Karma Bocce ve 3×3 Karma Basketbol branşlarında katılım sağlanacak. 2023 Dünya Yaz Oyunları öncesi son kamp 9-12 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak. Ardından 17-25 Haziran Berlin’de yapılacak Dünya Yaz Oyunlarına katılmak üzere Özel Olimpiyatlar Türkiye kafilesi yola çıkacak.

 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN